tiglon series 2018

leaderboards week 3

Dit zijn de officiële leaderboards.

#PntNaam CF boxScaled 3.1Tijd 3.1Workout 3.1 #Scaled 3.2Tijd 3.2Workout 3.2 #
110Dannyter BorkCrossFit Limes4,0177,153
210StefBiemansCrossFit Climbers Cabin3,5957,225
311RoelBruinhofCrossFit Imbellem4,15107,021
414CasperGoudCrossFit Harderwijk4,21127,142
515MikeCorveleijnCrossFit Aan 't IJ3,4137,3812
616Renzvan HaandelCrossFit Hillfit Uden3,5957,3711
717Elwinter AvestCrossFit Twente3,0517,4316
821GillesSpieringsCrossFit 0404,32157,296
924MaxWeltenCrossFit Climbers Cabin3,3127,5122
1025AukeDrostCrossFit NewStyle4,37187,317
1131TommyKruizingaReebok Crossfit F.S.F.4,1197,5122
1231MarnicArtsCrossFit Hillfit Uden4,17117,4820
1332RobinSlagterReebok Crossfit F.S.F.5,03287,174
1437RickDauwerseCrossFit Climbers Cabin4,49217,4316
1539CagriOzturkCrossFit Batteraof3,5748,0735
1639GerEskesCrossFit NewStyle5,04307,359
1742LaurensAbbinkCrossFit Westenwind4,54237,4419
1843RamonBrugmanCrossFit Aan 't IJ4,30148,0129
1946MarcoUppelschotenCrossFit Vastberaden4,48207,5626
2048NiklasLangwaraCrossFit Vondelpark / Vondelgym4,29138,0735
2148JeroenKranendonkCrossFit Zwijndrecht5,11347,4114
2250DennisKokCrossFit Alkmaar5,37427,328
2352MarkVossCrossFit Posterus5,16367,4316
2453Mitchelvan HoofCrossFit Loods5,24397,4114
2555DonnyschoutenCrossFit Westenwind4,35178,0838
2655CristoforoGrassoCrossFit Vondelpark / Vondelgym5,06317,5224
2759DaanMeulendijksCrossFit Fabriek 04926,00477,3812
2862ThomasBoonCrossFit Arnhem6,14527,3610
2964StevenLuikenCrossFit Loods5,17377,5927
3066JoeySoeteringsCrossFit Boxtel5,01258,1241
3167MennoRaasCrossFit MCA4,57248,1643
3268BartMatheeuwissenCrossFit 7 Mountains4,32158,3353
3370DaanBogaertCrossFit 02944,0888,5062
3472TimoSlootheerCrossFit Arsenius6,13517,5021
3573NolanMooneyReebok Crossfit F.S.F.5,56467,5927
3674Julianvan DaalCrossFit Gymert5,06318,1643
3779LennartOukesCrossFit Arnhem6,09488,0431
3882DanielColpoCrossFit Vondelpark / Vondelgym5,02268,3456
3982KoenKnarrenCrossFit Batteraof6,12498,0633
40WildcardStanvan IjzendoornCrossFit MaasheesWildcardWildcard
4184NickSchoonheijtCrossFit Fabriek 04925,44448,1140
4285JesperSkov ChristensenCrossFit Vondelpark / Vondelgym6,17568,0129
4386BartVeurinkCrossFit Hardenberg6,16548,0532
4487NathanJiscootCrossFit Delft7,00627,5325
4588DirkHorsmanCrossFit Heerhugowaard5,14358,3353
4689RobertWagnerCrossFit AKA4,49219,0368
4792JoeyVan RooijenCrossFit Culemborg4,40199,1473
4892RikBornemanCrossFit Victrix6,29598,0633
4992ArthurSimeonIronBlaze CrossFit5,28418,2951
5093Steven‘t HartCrossFit Nultien5,25408,3353
5195LynellKoolmanCrossFit Dom City5,10338,5062
5298KazSchoutenCrossFit Westenwind5,20388,4460
5399MarcelHeinsenCrossFit Dom City5,03289,1271
5499JakoHurkmansReebok CrossFit 0206,15538,2246
55100StefanBierbauerCrossFit Zitterd6,28588,1342
56104LuukPennycottCrossFit Meierijstad5,02269,2778
57105PimCarstensCrossFit Arsenius8,15708,0735
58106Koenvan VlietCrossFit 0306,23578,2649
59109Djangovan AmstelReebok CrossFit 0205,41439,0066
60110DavidCuknisReebok Crossfit F.S.F.6,12498,4961
61110MartijnPloegerCrossFit Victrix6,30608,2850
62111IvanBerrevoetsCrossFit Strijen7,40668,2145
63113Juulvan den BragtCrossFit Zitterd7,41678,2246
64114RikVan AsseldonkCrossFit Hillfit Uden9,28758,0939
65122EvertVan HoffCrossFit Hillfit Uden7,16648,4158
66125SiebeBellemakersCrossFit Helmond5,44449,3481
67128Nielsvan TilborgCrossFit MCA6,16549,1874
68129MarkVan de GroepCrossFit Bunschoten7,34658,5364
69134Daanvan HerpCrossFit 04010,08828,3152
70138VincentUeberbachCrossFit Venlo6,56619,2677
71138Jordenvan HeusdenCrossFit Bink 367,01639,2175
72138JariVogelsCrossFit Laarbeek7,57689,1170
73142ThomasKraakCrossFit Vondelpark / Vondelgym10,12838,4359
74145HarryRaaijmakersCrossFit Gymert9,53808,5465
75152ArseniyBuisCrossFit Tiel12,091048,2448
76152JeroenKuilboerCrossFit Victrix8,47729,3280
77156RobbertTimmermansCrossFit Ridderkerk8,32719,5585
78156DannyReijndersCrossFit Meierijstad9,09739,4983
79157TimRuinemansCrossFit Arnhem10,58889,0669
80157HugoSmitsCrossFit Waalfront9,50789,3179
81160BasJacobsCrossFit Laarbeek8,006910,1691
82164FabianDijkgraafCrossFit Brielle11,20939,1271
83166Jorisvan den ElsenCrossFit Hillfit Uden12,131108,3456
84166Nickvan RijnCrossFit Den Bosch9,517910,0287
85170Engbert-JanLubbelinkhofCrossFit Hardenberg10,058110,0889
86170TobiasRenstromCrossFit Vondelpark / Vondelgym10,36869,5184
87171SanderVan den HoekCrossFit Ridderkerk10,308510,0186
88176GrardVan GrinsvenCrossFit Hillfit Uden9,127410,56102
89178Mikevan EijkCrossFit Gymert12,171119,0167
90180ThomasDoesCrossFit Hillfit Uden10,458710,2293
91183BasVinkCrossFit Gymert12,041019,4782
92183PaulVersteegCrossFit Hardenberg10,188410,5399
93187RomanoKankatanCrossFit Loods9,367711,36110
94187FrankStraverCrossFit Waddinxveen 018211,579710,1290
95190RicoKuijkenCrossFit Fabriek 049211,319410,3596
96190Jonte RieleCrossFit Arsenius11,469510,2995
97191TonyMolCrossFit Climbers Cabin9,307611,47115
98191Dannyvan de GraafCrossFit Hillfit Uden11,589810,2293
99192MarvinWeberCrossFit Posterus11,149110,54101
100195TonSomersCrossFit Vondelpark / Vondelgym11,028911,18106
101195Teunvan LithCrossFit Hillfit Uden11,109011,04105
102198RubenGeurtsCrossFit ArseniusS2,401229,2376
103199RuudCremersCrossFit Nuenen12,0310010,5399
104201JuustVan RaakCrossFit Tiel12,1911310,0788
105203Xandervan der PijlCrossFit AKA12,1811210,1691
106207FabianFontaineUnScared CrossFit11,559611,40111
107208PierreVugtsCrossFit Den Bosch12,0410111,20107
108210TimOlivierCrossFit Brielle12,1911310,3897
109214JasperVan DijkCrossFit Meierijstad11,179212,31122
110215Dwayne KevinKasanngaliCrossFit Climbers Cabin12,3011710,4898
111217Jochemvan de KampCrossFit Hillfit Uden12,0610311,45114
112217MarkPijnenburgCrossFit Fabriek 049212,0910411,41113
113217Roelvan den ElsenCrossFit Fabriek 049212,1110911,27108
114219JordyCorbijnCrossFit Fabriek 049212,0910411,47115
115222StevenKaneCrossFit Twente12,009912,52123
116222DaveLasaromsCrossFit Nuenen12,0910411,51118
117224TommyTilborghsCrossFit AKA12,0910411,57120
118228JohnOosterhoffCrossFit Nuenen12,5211911,29109
119229DavidDuijstUnScared CrossFitS4,3312511,00104
120230TimManrhoCrossFit Hardenberg12,2811511,47115
121231AhmedEl FkihiCrossFit Fabriek 0492S5,0612810,57103
122237MikeWillemsCrossFit LaarbeekS4,4012611,40111
123237Michielvan DijkhuizenCrossFit Tiel12,3311811,55119
124240Johnvan OortCrossFit Gymert12,2911612,58124
125242BartAertsCrossFit Fabriek 049213,0512112,15121
126246PatrickBothaCrossFit Hardenberg13,0412013,43126
127252Bartvan OeffelCrossFit LaarbeekS4,5612713,05125
128254XanderHollaarCrossFit ArseniusS2,48123S9,34131
129254Petervan den BroekCrossFit MeierijstadS3,42124S9,28130
130261AriënWestmaasCrossFit AKAS5,48129S10,00132
131262ErikHultinkCrossFit HardenbergS11,4013513,54127
132262JeroenVerweijCrossFit ArseniusS9,15133S9,22129
133265MichielHendriksCrossFit Fabriek 0492S7,40132S10,10133
134266JeroenVenrooijCrossFit LaarbeekS12,1213815,18128
135267Jesperde WitCrossFit ZwijndrechtS6,05131S10,59136
136268FrankJoostenCrossFit LaarbeekS5,57130S11,27138
137270bramrijnierseCrossFit Den BoschS9,15133S11,18137
138271Misaëlvan LeeuwenCrossFit StedebroecS12,10137S10,31134
139271LarsWintjesCrossFit GymertS11,54136S10,34135
#PntNaam CF boxScaled 3.1Tijd 3.1Workout 3.1 #Scaled 3.2Tijd 3.2Workout 3.2 #
16ManonKranendonkCrossFit Zwijndrecht5,3657,451
27KarinWeijgersReebok CrossFit 0204,1518,146
39Madelonvan ZantenUnScared CrossFit5,2848,135
411LindaKeesmanCrossFit Vondelpark / Vondelgym5,5887,563
514YvonneDuineveldCrossFit Westenwind5,2538,2511
615CharlotteMarisCrossFit AKA4,2928,2713
715Lisavan ZantenCrossFit Culemborg6,25118,024
817GwennyLomanBreda CrossFit6,34157,492
917NoortjeBleekerCrossFit Westenwind6,1298,188
1020Romyvan DijkCrossFit Vondelpark / Vondelgym5,3658,3615
1124Estivan DieenReebok CrossFit 0206,18108,3314
1226MaximeHuybersCrossFit Westenwind5,5078,4219
1332IvaRongenCrossFit 0407,56238,219
1434Maritde HaanCrossFit Climbers Cabin8,27278,177
1535MelanieJagerReebok CrossFit 0206,49178,4118
1637Jolienvan ToornCrossFit Ridderkerk6,50188,4219
1742SabineGroeneveldCrossFit NewStyle8,37308,2612
1843JulieDignoutsCrossFit Meierijstad6,27139,1130
1944AnnickMissottenCrossFit YouAct8,29288,3716
2045Lizede KlerkPack Mentality Crossfit6,25119,2234
2147RosalieSuurdCrossFit Noord6,48169,1531
2248AwazMustafaCrossFit Harderwijk6,55199,1029
2348TalitaAartsenCrossFit Victrix8,16258,5423
2450AnnaNagelCrossFit Vondelpark / Vondelgym7,48229,0828
2551LotteMonshouwerCrossFit Nultien8,02249,0527
2651EmilyMaassenCrossFit Hillfit Uden8,19269,0325
2753ChantalNarainCrossFit Climbers Cabin7,21209,2133
2853Anne-MayHaliCrossFit Drie Torens7,24219,1632
2853Carlijnvan der SteenCrossFit Den Bosch8,45328,5321
3054kellyVeltenaarCrossFit 0408,47338,5321
3156MyrtheBurglerCrossFit Waalfront9,38398,3817
3257Lillianvan GageldonkCrossFit Climbers Cabin8,39319,0426
3364JoëlleGoudsmitCrossFit Aan 't IJ8,35299,2935
3469Dieuwkevan StrienCrossFit Vondelpark / Vondelgym6,281410,3655
3571JudithHordijkCrossFit Arsenius12,09628,219
3672Brittvan der WendeCrossFit Loods9,25359,3537
3773ValerieSchellekensCrossFit Den Bosch10,53498,5524
3873MilouJaspersCrossFit 0409,31379,3236
3978EvaBurgCrossFit Meierijstad9,35389,3840
4084RoxGrootscholtenCrossFit 26789,44409,4944
4186MelissaSteffensCrossFit Hardenberg9,263610,1550
4286RachelleVerkaikCrossFit SDS10,15449,4642
4387nanettevan der SnoekReebok Crossfit F.S.F.9,58419,5646
4489MyraPalomariaCrossFit Vastberaden10,084210,0847
4590JankeGerritsCrossFit Hardenberg11,14529,3638
4693MireilleJansenCrossFit Nuenen9,203410,4959
4793MarjanVossenCrossFit YouAct10,094310,1550
48101ThaliaHertogsCrossFit Nuenen12,06599,4642
49102MarlousSchuilwerveUnScared CrossFit10,224510,4257
50103Gidyvan GervenCrossFit Nuenen10,595010,2253
51105AnnelieJonkersCrossFit Gymert12,045810,0847
52105JessicaBakkerCrossFit AKA11,595610,1249
53107ChantalMartins de CarvalhoCrossFit Fabriek 049211,045110,3856
54108Serenavan DijkhuizenCrossFit Tiel10,274610,5562
55108LindaHeldoornCrossFit Tiel11,345410,3254
56111Sabinede BrouwerCrossFit Nuenen10,284711,1164
57115PaulineVan WamelCrossFit Den Bosch10,494811,1567
58115Robinvan HarenCrossFit Nuenen11,575510,5160
59118EstherDe RooCrossFit Gymert12,27779,3941
60123Maudvan BragtCrossFit Laarbeek12,28789,5245
61124RachelWolffCrossFit AKA12,237210,1652
62126NikkiCreemersCrossFit Gymert11,285311,5273
63128AsiaUddingCrossFit ArseniusS5,52909,3638
64131AnneHagebeekCrossFit 267812,076011,4771
65131DianaRaaijmakersCrossFit Gymert12,146511,1466
66132MaartjeMulderCrossFit Vondelpark / Vondelgym12,076011,4972
67132Willekevan UdenCrossFit Gymert12,216911,1063
68135MarielleVan BuurenCrossFit Arsenius12,267410,5461
69137CamilleMounierCrossFit Fabriek 049212,096211,5775
70137ElsbethGastkemperCrossFit Arsenius12,216911,3868
71139MaudyGayetCrossFit Den Bosch12,418110,4358
72139FemkeOrmelUnScared CrossFit12,267411,1265
73141EmmelyMakkingaCrossFit Loods12,005713,2584
74143DeniseJans - WassinkCrossFit Gymert12,126412,4579
75145LisanneLeusinkCrossFit Arnhem12,186712,4278
76148GwendolynePosthumaCrossFit Lelystad12,156613,1882
77149RenskeSuurmondCrossFit Arnhem12,206812,5781
78149KaoutarElkadiriCrossFit Den Bosch12,237212,2377
79151CathyHuitingaCrossFit Lelystad12,216913,1882
80153DeniseVan HeugtenCrossFit Fabriek 049212,578311,4270
81158IlonaGroenenCrossFit Nuenen12,508212,1876
82160JetVan ErpCrossFit Meierijstad12,267414,4086
82160ManonLimmenCrossFit Den BoschS3,518611,5674
84165Natashade BruynCrossFit Den BoschS12,369611,4069
85165Eefkevan OersCrossFit Climbers Cabin12,398013,4885
86166Sylviavan der HoekCrossFit Fabriek 049212,317915,3887
87167EvaKlompCrossFit NuenenS3,588712,4680
88173Joycevan EckCrossFit NuenenS3,4285S9,0688
89179Irisde WildtCrossFit Den BoschS4,0988S9,5691
90179IlvyGielenCrossFit Den BoschS4,5089S9,4490
91184IndyKluijtmansCrossFit LaarbeekS3,2984S13,06100
92185KirstenBorgerCrossFit Den BoschS10,0592S11,2093
93188PascalleoudCrossFit StedebroecS13,3099S9,1589
94188RenskeWillemsCrossFit GymertS8,4291S12,3197
95188SennaBartenCrossFit LaarbeekS12,0693S12,0295
96190TamaraVisserUnScared CrossFitS12,1194S12,2196
97192Annevan den BergCrossFit LaarbeekS100S10,3792
98192LeaHendriksCrossFit StedebroecS13,2998S11,3594
99194IreneKolditzCrossFit ArseniusS12,2895S13,0399
100195DaantjeBosmaCrossFit HardenbergS12,4297S12,5198
101

De volgende boxen hebben minimaal 10 deelnemers met een ALL-IN kwalificatie-ticket, voor de 3 kwalificatieweken.
Deze boxen hebben een custom leaderboard.

Klik op de boxnaam om het leaderboard te openen.

– CrossFit Arsenius
– CrossFit Climbers Cabin
– CrossFit Den Bosch
– CrossFit Fabriek 0492
– CrossFit Gymert
– CrossFit Hardenberg
– CrossFit Hillfit Uden
– CrossFit Loods
– CrossFit Meierijstad
– CrossFit Nuenen
– CrossFit Posterus
– CrossFit Ridderkerk
– Reebok CrossFit 020
– UnScared CrossFit

Mail ons


Heb je vragen of opmerkingen?
Stuur ons dan een mail: info@tiglon.nl

Volg ons


Nieuwsbrief